Отзывы о компаниях

На нашем сайте людям, объединенным одной целью - поиском работы, дается прекрасная возможность обмениваться информацией. Делить вам нечего, а значит, можно быть предельно откровенными. При поиске кадров в компаниях принято только лестно отзываться о предлагаемых вакансиях. Правду можно узнать лишь у тех, кто уже там работал или работает.

70281-70290 из 74296 1   2   3      7022   7023   7024   7025   7026   7027   7028   7029   7030   7031   7032   7033   7034   7035   7036      7428   7429   7430  

ТАКО-строй

СМОТРЮ В ОКНО - НЕСЧЕСТНЫЕ БЕЗДОМНЫЕ СОБАКИ. КТО ДО СИХ ПОР БЛАГОДАРЕН [вырезано] ЗА ПРЕМИИ ЗАРПЛАТЫ НЕВЫЧТЕНЫЕ ШТАФЫ ДАЙТЕ О СЕБЕ ЗНАТЬ. ЧЕЛОВЕЧИНА СТАРАЛАСЬ ВЫ ВООБЩЕ ПОМНИТЕ? ПРИШЛИТЕ СВОЕ РЕСПЕКТ КОМУ ДАВАЛИ ОТПУСК БЕЗ ПОЛОЖЕННОЙ ОПЛАТЫ НО С ОПЛАТОЙ КОМУ ПРЕМИЯ КОМУ СПАСЕНИЕ ОТТУВОЛЬНЕНИЯ. КОГО ПРОСТО СОХРАНИЛИ.. СПАСИБО СКАЖИТЕ ЧЕЛОВЕЕКУ ВЕРНЕТСЯ КАК ДОЛЖНО.
Гость (Веб-мастера, веб-дизайнеры), 2010-03-22 14:55:25

Алеф

Работал там в ликеро-водочном направлении - зарплату задерживают постоянно. В руководство отделом продаж пришел человек из мегаполиса и все стало так же [censored] как в печально известной Хортице. Работа до 21.00-22.00, куча [censored] отчетности, невыполнимые планы продаж... а еще и зарплата 2000 грн. ... Ах да:) Самое интересное, что супервайзеры после работы едут как мерчики выставлять товар в сети. Ну а вообще ощущение такое, что тебя постоянно давят, становится все хуже и хуже и при этом каждый раз думаешь, что хуже уже быть не может, а тут узнаешь, что нет:) Может оказывается:) 
Гость (Торг. предст., супервайзеры, мерчендайзеры), 2010-03-22 13:24:14

JTI

Обычная Шняга, думаю, что правда, об Обединении слышал. В Галлахере работали отявленные [censored], не многим удалось прижиться в JTI, не потому что здесь много чесных, а потому что своих хватает. [вырезано]
IT-Лучше Всех. (Официанты), 2010-03-21 23:28:02

Баядера

Уважаемая Баядера-Авант ТР спасибо, что обеспечиваете работой, работа пока есть. У меня такой вопрос, как у водителя, за переработку должана ли быть доплата? Так как рабочий день составляет, в среднем, 12-15 часов, учитывая, что маршрут всреднем 650-750км, всреднем 25-30 точек, учитывая что на одну точку уходит на сдачу товара в среднем 10 минут, что составляет только 5 часов на работу с клиентом. А проехать расстояние всреднем 650 км состовляет 10 часов, по нашим дорогам и того рабочий день получается 15 часов. Такой режим работы при условной зарплате 100грн в смену врядле кому понравится и не всякий выдержит. Жду ответа.
Гость (Веб-мастера, веб-дизайнеры), 2010-03-21 21:38:23

Киев Газ Сервис

Київ Газ Сервіс порушує:
  Кодекс законів про працю України ( КЗпП )

Глава IV
РОБОЧИЙ ЧАС

Стаття 50. Норма тривалості робочого часу
Нормальна тривалість робочого часу працівників не може перевищувати 40 годин на тиждень. Підприємства і організації при укладенні колективного договору можуть встановлювати меншу норму тривалості робочого часу, ніж передбачено в частині першій цієї статті.


Стаття 52. П'ятиденний і шестиденний робочий тиждень та тривалість щоденної роботи
Для працівників установлюється п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями. При п'ятиденному робочому тижні тривалість щоденної роботи (зміни) визначається правилами внутрішнього трудового розпорядку або графіками змінності, які затверджує власник або уповноважений ним орган за погодженням з профспілковим комітетом підприємства, установи, організації з додержанням установленої тривалості робочого тижня (статті 50 і 51). На тих підприємствах, в установах, організаціях, де за характером виробництва та умовами роботи запровадження п'ятиденного робочого тижня є недоцільним, встановлюється шестиденний робочий тиждень з одним вихідним днем. При шестиденному робочому тижні тривалість щоденної роботи не може перевищувати 7 годин при тижневій нормі 40 годин, 6 годин при тижневій нормі 36 годин і 4 годин при тижневій нормі 24 години. П'ятиденний або шестиденний робочий тиждень встановлюється власником або уповноваженим ним органом спільно з профспілковим комітетом з урахуванням специфіки роботи, думки трудового колективу і за погодженням з місцевою Радою народних депутатів.
Стаття 54. Тривалість роботи в нічний час
При роботі в нічний час встановлена тривалість роботи (зміни) скорочується на одну годину. Це правило не поширюється на працівників, для яких уже передбачено скорочення робочого часу (пункт 2 частини першої і частина третя статті 51). Тривалість нічної роботи зрівнюється з денною в тих випадках, коли це необхідно за умовами виробництва, зокрема у безперервних виробництвах, а також на змінних роботах при шестиденному робочому тижні з одним вихідним днем. Нічним вважається час з 10 години вечора до 6 години ранку.

Стаття 72. Компенсація за роботу у вихідний день
Робота у вихідний день може компенсуватися, за згодою сторін, наданням іншого дня відпочинку або у грошовій формі у подвійному розмірі. Оплата за роботу у вихідний день обчислюється за правилами статті 107 цього Кодексу.
Стаття 105. Оплата праці при суміщенні професій (посад) і виконанні обов"язків тимчасово відсутнього працівника
Працівникам, які виконують на тому ж підприємстві, в установі, організації поряд з своєю основною роботою, обумовленою трудовим договором, додаткову роботу за іншою професією (посадою) або обов"язки тимчасово відсутнього працівника без звільнення від своєї основної роботи, провадиться доплата за суміщення професій (посад) або виконання обов"язків тимчасово відсутнього працівника. Розміри доплат за суміщення професій (посад) або виконання обов"язків тимчасово відсутнього працівника встановлюються на умовах, передбачених у колективному договорі.
Стаття 106. Оплата роботи в надурочний час
За погодинною системою оплати праці робота в надурочний час оплачується в подвійному розмірі годинної ставки. За відрядною системою оплати праці за роботу в надурочний час виплачується доплата у розмірі 100 відсотків тарифної ставки працівника відповідної кваліфікації, оплата праці якого здійснюється за погодинною системою, - за всі відпрацьовані надурочні години. У разі підсумованого обліку робочого часу оплачуються як надурочні всі години, відпрацьовані понад встановлений робочий час в обліковому періоді, у порядку, передбаченому частинами першою і другою цієї статті. Компенсація надурочних робіт шляхом надання відгулу не допускається.
Стаття 108. Оплата роботи у нічний час
Робота у нічний час (стаття 54) оплачується у підвищеному розмірі, встановлюваному генеральною, галузевою (регіональною) угодами та колективним договором, але не нижче 20 відсотків тарифної ставки (окладу) за кожну годину роботи у нічний час.
Стаття 115. Строки виплати заробітної плати
Заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором, але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів. У разі коли день виплати заробітної плати збігається з вихідним, святковим або неробочим днем, заробітна плата виплачується напередодні. Заробітна плата працівникам за весь час щорічної відпустки виплачується не пізніше ніж за три дні до початку відпустки.
Стаття 128. Обмеження розміру відрахувань із заробітної плати
При кожній виплаті заробітної плати загальний розмір усіх відрахувань не може перевищувати двадцяти процентів, а у випадках, окремо передбачених законодавством України, - п"ятидесяти процентів заробітної плати, яка належить до виплати працівникові. При відрахуванні з заробітної плати за кількома виконавчими документами за працівником у всякому разі повинно бути збережено п"ятдесят процентів заробітку. Обмеження, встановлені частинами першою і другою цієї статті, не поширюються на відрахування із заробітної плати при відбуванні виправних робіт і при стягненні аліментів на неповнолітніх дітей. У цих випадках розмір відрахувань із заробітної плати не може перевищувати сімдесяти відсотків.

Глава IX
ГАРАНТІЇ ПРИ ПОКЛАДЕННІ НА ПРАЦІВНИКІВ МАТЕРІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ШКОДУ, ЗАПОДІЯНУ ПІДПРИЄМСТВУ, УСТАНОВІ, ОРГАНІЗАЦІЇ
Стаття 130. Загальні підстави і умови матеріальної відповідальності працівників
Працівники несуть матеріальну відповідальність за шкоду, заподіяну підприємству, установі, організації внаслідок порушення покладених на них трудових обов"язків. При покладенні матеріальної відповідальності права і законні інтереси працівників гарантуються шляхом встановлення відповідальності тільки за пряму дійсну шкоду, лише в межах і порядку, передбачених законодавством, і за умови, коли така шкода заподіяна підприємству, установі, організації винними протиправними діями (бездіяльністю) працівника. Ця відповідальність, як правило, обмежується певною частиною заробітку працівника і не повинна перевищувати повного розміру заподіяної шкоди, за винятком випадків, передбачених законодавством. За наявності зазначених підстав і умов матеріальна відповідальність може бути покладена незалежно від притягнення працівника до дисциплінарної, адміністративної чи кримінальної відповідальності. На працівників не може бути покладена відповідальність за шкоду, яка відноситься до категорії нормального виробничо-господарського ризику, а також за неодержані підприємством, установою, організацією прибутки і за шкоду, заподіяну працівником, що перебував у стані крайньої необхідності. Працівник, який заподіяв шкоду, може добровільно покрити її повністю або частково. За згодою власника або уповноваженого ним органу працівник може передати для покриття заподіяної шкоди рівноцінне майно або поправити пошкоджене.

Стаття 135-3. Визначення розміру шкоди
Розмір заподіяної підприємству, установі, організації шкоди визначається за [censored] тичними втратами, на підставі даних бухгалтерського обліку, виходячи з балансової вартості (собівартості) матеріальних цінностей за вирахуванням зносу згідно з установленими нормами.

Стаття 138. Обов"язок доказування наявності умов для покладення матеріальної відповідальності на працівника
Для покладення на працівника матеріальної відповідальності за шкоду власник або уповноважений ним орган повинен довести наявність умов, передбачених статтею 130 цього Кодексу.

Стаття 141. Обов"язки власника або уповноваженого ним органу
Власник або уповноважений ним орган повинен правильно організувати працю працівників, створювати умови для зростання продуктивності праці, забезпечувати трудову і виробничу дисципліну, неухильно додержувати законодавства про працю і правил охорони праці, уважно ставитися до потреб і запитів працівників, поліпшувати умови їх праці та побуту.
Стаття 163. Видача спеціального одягу та інших засобів індивідуального захисту
На роботах із шкідливими та небезпечними умовами праці, а також роботах, пов'язаних із забрудненням або здійснюваних у несприятливих температурних умовах, працівникам видаються безплатно за встановленими нормами спеціальний одяг, спеціальне взуття та інші засоби індивідуального захисту. Власник або уповноважений ним орган зобов'язаний організувати комплектування та утримання засобів індивідуального захисту відповідно до нормативних актів про охорону праці.
Стаття 164. Компенсаційні виплати за невиданий спеціальний одяг і спеціальне взуття
Видача замість спеціального одягу і спеціального взуття матеріалів для їх виготовлення або грошових сум для їх придбання не дозволяється. Власник або уповноважений ним орган повинен компенсувати працівникові витрати на придбання спецодягу та інших засобів індивідуального захисту, якщо встановлений нормами строк видачі цих засобів порушено і працівник був змушений придбати їх за власні кошти. У разі дострокового зносу цих засобів не з вини працівника власник або уповноважений ним орган зобов'язаний замінити їх за свій рахунок.
Стаття 168. Перерви в роботі для обігрівання і відпочинку
Працівникам, що працюють в холодну пору року на відкритому повітрі або в закритих неопалюваних приміщеннях, вантажникам та деяким іншим категоріям працівників у випадках, предбачених законодавством, надаються спеціальні перерви для обігрівання і відпочинку, які включаються у робочий час. Власник або уповноважений ним орган, зобов'язаний обладнувати приміщення для обігрівання і відпочинку працівників.
лава XVIII
НАГЛЯД І КОНТРОЛЬ ЗА ДОДЕРЖАННЯМ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ

Стаття 259. Нагляд і контроль за додержанням законодавства про працю
Нагляд і контроль за додержанням законодавства про працю здійснюють спеціально уповноважені на те органи та інспекції, які не залежать у своїй діяльності від власника або уповноваженого ним органу. Центральні органи державної виконавчої влади здійснюють контроль за додержанням законодавства про працю на підприємствах, в установах і організаціях, що перебувають у їх функціональному підпорядкуванні. Вищий нагляд за додержанням і правильним застосуванням законів про працю здійснюється Генеральним прокурором України і підпорядкованими йому прокурорами. Громадський контроль за додержанням законодавства про працю здійснюють професійні спілки та їх об'єднання.
Стаття 265. Відповідальність за порушення законодавства про працю
Особи, винні в порушенні законодавства про працю, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

 
Гость (Рабочие / Механики / Сборщики), 2010-03-21 01:07:05

Рідна марка

Коммерческий "Марки"- дэвушка с уставшим от жизни литсом [вырезано].Начальник службы безопасности-тип подозревающих всех и вся в измене в обнищавшей(очень изрядно!!!!!) Марке.....мммм...тоже своего рода паранойя...Торговые...Менются со скоростью невыплаты зп(то бишь 1 раз в месяц). Кадры? Да! На них вся надежда!!! Именно они соберут всех лиц [вырезано] в городе Киеве и окрестностях (км.800) и пополнят ряды Марки))) 

Гость (Веб-мастера, веб-дизайнеры), 2010-03-21 00:16:22

JTI

А мне понравилась компания. Хотя я не прошел, мне дали обратную связь, объяснили над чем нужно работать, что бы в следущий раз я обязательно попал в Джей ти ай....Жаль. Вы потеряли в моем лице ценного сотрудника, я готов был бы "пахать" и трудиться во благо вашей компании. Подумайте, еще не все потеряно....Я все еще хочу к вам!
Очень жду новой вакансии и обязательно буду надеятся на успех!
Спасибо!
С уважением, Анатолий Пасечник.
Анатолий Пасечник (Веб-мастера, веб-дизайнеры), 2010-03-21 00:10:36

JTI

Недавно проходил собеседование на позицию торгового в эту компанию. Сначала зашел в Гугл и решил почитать отзывы и инфо о компании, чтобы подготовиться. Был неприятно удивлен, так как много негатива написано о компании.
Сходив на собеседование и познакмившись с компанией лично я изменил свое мнение! Компания - супер. Мне понравилось отношение ко мне как к кандидату, кофем напоили, приятная красивая девушка (менеджер по персоналу) очень мило со мной беседовала, я общался с другими людьми (Олег - тренер по вождению), тоже приятный парень. Все были очень дружелюбными, мне было приятно находиться в компании и честно не хотелось уходить. Очень жду позитивного ответа и надеюсь стану одним из сотрудников этой компании.
Тем кто, как и я ищет работу и читает отзывы советую мнение формировать после знакомства с компанией.
Валерий (Менеджеры по продажам оборудования), 2010-03-20 23:45:01

Украинский Ритейл

такой намахаловки я еще не видел. за один прогул имеют по зарплате как за три !!!! ребята спасите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Гость (Веб-мастера, веб-дизайнеры), 2010-03-20 20:47:00

ТД Мегаполис

Ребята честно говоря я в компании очень разочарован, хотя работаю давненько... Превращается в шарашкину контору. Уровень оплаты труда упал в несколько раз, о зарплате в 13000 - 15000 можно уже только мечтать. При первой же возможности уйду на другую работу, где прежде всего УВАЖАЮТ подчиненных, а не считают их за [вырезано] которые будут бесплатно вкалывать по 12 часов в сутки...  
Гость (Руководители проектов), 2010-03-20 20:26:20
70281-70290 из 74296 1   2   3      7022   7023   7024   7025   7026   7027   7028   7029   7030   7031   7032   7033   7034   7035   7036      7428   7429   7430